Konto Optymalne w promocji „Zyskowne konto” do 300 zł na zakupy!

Zakupy naprawdę mogą kosztować mniej, dzięki Promocji „Zyskowne konto”. Wystarczy otworzyć Konto Osobiste w BGŻ BNP Paribas i aktywnie z niego korzystać, a otrzymasz do:

a) 150 zł przelewem na Twoje Konto Osobiste za otwarcie konta i spełnienie wszystkich wymaganych Regulaminem warunków Promocji

b) 150 zł na zakupy do wybranej sieci sklepów i to Ty wybierzesz, do której:

– H&M

– Decathlon

– Biedronka

 

Promocja „Zyskowne konto” trwa do osiągnięcia 1500 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 8 lipca 2018 r. Sprawdź Regulamin Promocji „Zyskowne konto”.

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać łącznie do 300 zł na zakupy?

Zarejestruj się w promocji i wybierz sklep

Rejestracji można dokonać do 08.07.2018r.

 

Nie czekaj, skorzystaj z promocji już teraz i odbierz kasę

 

OTWÓRZ KONTO ONLINE

Wniosek o otworzenie Konta Osobistego można składać do dnia 08.07.2018r.

 

ZALOGUJ SIĘ DO BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ

Pl@net lub do aplikacji mobilnej GOmobile.

Pierwszego logowania można dokonać do 25.07.2018r.

 

REALIZUJ TRANSAKCJE KARTĄ ORAZ AKTYWNIE KORZYSTAJ Z KONTA

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od dnia pierwszego logowania do Pl@net lub Gomobile, dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz co najmniej 1 przelewu w Planet lub aplikacji GOmobile i zapewnij Wpływy na kwotę min. 1000 zł.

 

Kiedy otrzymasz kody?

Przelew w wysokości 50 zł otrzymasz za otwarcie Konta Osobistego i pierwsze logowanie do Bankowości elektronicznej. Nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

 

SMS z kodem na 50 zł (do realizacji w wybranej sieci sklepów) otrzymasz każdego 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki promocji. Możesz otrzymać maksymalnie 3 kody.

 

Ponadto przelew w wysokości 100 zł otrzymasz jeżeli w każdym z miesięcy, w którym spełnisz warunki do otrzymania nagród 2-4, dodatkowo dokonasz Wpływów na kwotę min. 1000 zł. Nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

 

Weź udział w promocji…

Podziel się ze znajomymi...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *